Teraz jest 19 mar 2024 4:39:14




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Polskie Seriale 

Jaki serial oglÂądasz?
M Jak Miłość 16%  16%  [ 11 ]
Na wspólnej 7%  7%  [ 5 ]
Pierwsza Miłość 6%  6%  [ 4 ]
Samo Życie 1%  1%  [ 1 ]
Antonio...! 0%  0%  [ 0 ]
Klan 3%  3%  [ 2 ]
Twarzą W Twarz 3%  3%  [ 2 ]
Żaden, bo to głupie jest! 61%  61%  [ 41 ]
Moda na sukces 1%  1%  [ 1 ]
Liczba głosów : 67

Polskie Seriale 
Autor Wiadomość
Post 
A ja obejrzałam chyba połowę ze wszystkich nakręconych odcinków klanu... Niestety nie było to oglądanie dobrowolne, tylko? Pobyt w szpitalu, oddział kobiecy i pomiędzy kilkoma 50-latkami - ja;-). Ooo, wiele się wtedy dowiedziałam o życiu;-). Oczywiście tym serialowym.


08 mar 2008 5:06:07
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2008 19:36:55
Posty: 24
Post 
Ja także nie przepadam za polskimi serialami, no może z wyjątkiem tego nowego ,,39 i pół'' (naprawdę śmieszny), a tak to kiedyś oglądałem ,,Bez śladu'' (W oryginale to będzie Without a Trace)

_________________
"aequam memento rebus in arduis servare mentem" - i w nieszczęściu zachowuj spokój umysłu
Horacy


09 mar 2008 12:07:41
Zobacz profil
Post 
Ogladam Miodowe lata, Kiepskich, Bule i spole, Graczykow (tylko te z udzialem Buly), a nie znosze 13-ego... to jest dopiero porazka, moze nie wszystkie odcinki, ale generalnie dno..


11 mar 2008 10:23:43
Post 
No my tu w kanadzie to kupilismy DVD od M jak Milosc i Magda M xD

Moda na Sukses to nie polski seriale XD Ale dawniej troche oglondalam lol


12 mar 2008 0:46:27
Post 
Ogladalem z 200 odcinkow m jak milosc ale sie na szczescie z tego nalogu wyleczylem :P


17 mar 2008 13:36:36
Post 
ja lubie M jak milosc za brak morobicia i za spokoj plynacy z ekranu.Wzrusza mnie natomiast "Dom"...


20 mar 2008 17:13:27
Post 
Ja oglądam "Modę na sukces" z przyzwyczajenia, bo leci akurat wtedy gdy jem obiad i tak juz przez kilka lat.......:P


20 mar 2008 18:27:49
Post 
Ja od czasu do czasu "M jak miłość", jak naprawdę mi się nudzi to zerknę na "Modę na sukces" (i nagle się dowiaduję, że Macy żyje choć już ją pogrzebali...) itd...
Najbardziej lubię "Gotowe na wszystko".


21 mar 2008 17:34:01
Post 
taaaak...mama oglada L kak liubow ;) siostra Modę na sukces, ojciec Klan..a ja ja polubiłem dłuuuuugie spacery... :):):):):) a tak naprawde..kiedys ogladałem ZŁopopolskich, za co przepraszam;)


22 mar 2008 11:48:16
Użytkownik

Dołączył(a): 21 mar 2008 15:47:29
Posty: 19
Post 
Hmm seriale? Nie trawię tych polskich czy brazylijskich telenowel - z przymusu czasem oglądam "Na dobre i na złe" (matka ogląda, więc czasem i ja również :P). Polecam natomiast serial komediowy Scrubs (teraz leci na Comedy Central pod nazwą "Hoży Doktorzy" (przy okazji brawa dla tłumacza :| )). Jest tak wciągający, śmieszny a zarazem trochę pouczający, także obok śmiechu czasem można się nad pewnymi sprawami zastanowić :)


22 mar 2008 16:37:42
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 22 mar 2008 18:33:48
Posty: 34
Post 
Moda na sukces nie jest polskim serialem :roll: Od czasu do czasu nawet ogladam Klan :lol: :oops: Ale to raczej sentymenty z dawnych czasow, kiedy ten serial nie byl jeszcze taki naciagany. Mimo ze ogladam, uwazam, ze czas by juz go skonczyc.


22 mar 2008 19:56:57
Zobacz profil
Post 
Ja nie oglądam seriali. Może niektórym się podoba, ale po oglądnięciu trochę M jak Miłość (rodzina to ogląda, więc jestem trochę przymuszony), uważam to za denne. To moje zdanie i go nie zmienie... Oczywiście zagłosowałem na "Żaden, bo to głupie jest!"


23 mar 2008 13:42:48
Post 
Ja oglądam "M jak miłość" i "Barwy szczęścia" bo też jestem przymuszana... ale serial w który się tak na prawdę wciągłam to chyba "Życie na fali" i "Pogoda na miłość"...


23 mar 2008 15:15:33
Post 
po co piszecie o zagranicznych jak to jest temat o polskich serialach? -.- i od kiedy "Moda na sukces" jest polską produkcją? osobiście nie oglądam polskich seriali, bo nie ma nic godnego uwagi


23 mar 2008 17:54:07
Post 
Ja również nie oglądam polskich seriali,bo to jedynie strata czasu. Moja mama ogląda wszystko co leci po kolei i widzę że nie idzie to jej na zdrowie. Jak zdarzy się że przegabi np odcinek M jak Miłość to jest bardzo nieprzyjemna i zła... A nie wiem co ciekawego można znaleźć w takich serialach. W każdych ta sama sieka: miłość, romans, rozwód itp... I uważam że najbardziej cierpią na tym aktorzy, bo jeżeli zdarzy się że od małego zostaną wkręceni do serialu to już mają przypiętą łatkę serialową i w jakim filmie nie zagrają, to zawsze będą pamiętani jako bohaterowie tandetnych seriali...


24 mar 2008 21:37:44
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron