Teraz jest 19 kwi 2024 21:37:51




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona
Ostatnio obejrzane 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2007 6:58:35
Posty: 63
Post 
He, he madmax musisz uważać jak obejrzałem czasem słońce czasem deszcz jakieś półtora roku temu to do tej pory nie moge sie oderwać od filmów z Indii

_________________
"...są trzy rzeczy, na które chce się patrzeć nieprzerwanie: ogień, morze i cudza praca."

Władimir Sorokin - Dzień oprycznika


22 wrz 2007 8:58:30
Zobacz profil
Post 
Ostatnio obejrzałam "V jak Vendetta" i "Next". Oba fajne, choć bardziej podobał mi się pierwszy :) Zdecydowanie POLECAM!!!


07 paź 2007 18:05:35
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2007 0:22:26
Posty: 23
Lokalizacja: ŁDZ - MIASTO CUDÓW
Post 
Ja ostatnio obejrzałem:
Planet terror
Death proof
Wrong turn 2
Superman: Doomsday

i skończyłem 3 sezon Grey's Anatomy

_________________
2 miejsce w konkursie eKsiążek... nagroda otrzymana i przeczytana :D


08 paź 2007 0:31:24
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post 
O, i jaki był "Death Proof"?

Ja obejrzałem "Georgia Rule" - momentami śmieszne, ale ogólnie słabe...

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


08 paź 2007 8:14:56
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2007 0:22:26
Posty: 23
Lokalizacja: ŁDZ - MIASTO CUDÓW
Post 
moim skromnym zdaniem znacznie przereklamowane, oczywiście ogląda się przyjemnie, w końcu chyba większość facetów lubi ogladać jak kobiety gadają sobie o imprezach, facetach, samochodach, seksie itp. Zupełnie się nie zgadzam z tym, że jest to lepsza część Grindhouse oraz z twierdzeniem, że jest to film drogi, a porównywanie pościgu (tego z końcówki) do tych z takich filmów jak np 60 sekund (to stare) to jakas kompletna paranoja.

_________________
2 miejsce w konkursie eKsiążek... nagroda otrzymana i przeczytana :D


08 paź 2007 12:54:14
Zobacz profil
Post 
obejrzałem w końcu "Lucky number" hehe optymizm głównego bohatera na dostawanie strzała w nos mnie rozwalił :)


11 paź 2007 17:59:53
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post 
Obrazek
Wczoraj obejrzałam jak dla mnie bardzo dobry film "Shinobi". W filmi znajduje się wiele ciekawych artystycznych widoków. Film wyprodukowany przez japończyków. Gatunek filmu to melodramat i przygodowy. W Shinobi jest sporo Pięknych zdjęć, krajobrazów, niezła muzyka. Pozwolę sobie zamieścić cytat o filmie z filmwebu
FILMWEB.pl napisał(a):
Japonia, rok 1614. Gennosuke z rodu Koga i Oboro z rodu Iga są w sobie zakochani. Kiedy się poznali, nie wiedzieli kim są, gdy się dowiedzieli, spotykają się potajemnie. Pochodzą bowiem z dwóch odległych, ukrytych w górach wsi, które rywalizują ze sobą. Przez 400 lat szkoliły wojowników ninja na mistrzów tajemniczych mocy i sztuk zwanych shinobi. Od wielu lat wiąże je jednak umowa, która zabrania im używać tych sztuk walki przeciwko sobie.
Ieyasu, pierwszy szogun w rodu Tokugawa, któremu ostatecznie udało się zjednoczyć Japonię chce, po długich czasach wojny, zaprowadzić całkowity pokój i utrzymać kraj w jedności. Dlatego stara się zdusić w zarodku wszelkie potencjalne źródła konfliktu. A takim może być nienawiść, jaką żywią do siebie przedstawiciele dwóch klanów wojowników, którą mogą, do własnych celów, wykorzystać jego przeciwnicy.
By temu zapobiec, szogun knuje podstępny plan ostatecznego pozbycia się zwaśnionych rodzin. Pięciu ninja ze wsi Manjidani ma walczyć z pięcioma wojownikami z Tsubagakure. Od tego, kto zwycięży i dotrze do zamku Sunpu, zależy, który z synów szoguna zostanie jego następcą. Na czele wojowników Iga staje Oboro, a Koga Gennosuke, następcy przywódców obu wsi.

Film napewno się spodoba osobom którzy lubią azjatycjkie kino Polecam:)
Punkty: 8,5/ 10

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


17 paź 2007 9:52:59
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
@Zbieg - też widziałem Lucky Number Slevin :) Fajny film, ciekawy główny bohater i dość zaskakujący rozwój akcji. Ogólnie warto obejrzeć.


17 paź 2007 13:09:07
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2007 19:46:05
Posty: 53
Lokalizacja: KoziegÂłowy
Post 
Obrazek

Ostatnio obejrzałem film pt. "Wpadka (Knocked Up)"

Jeden z lepszych filmów o tematyce komedia romantyczna.
Jednym z dużych plusów tego filmu jest aktorka grająca główną rolę tj. Katherine Heigl. Drugim, według mnie niezaprzeczalnym plusem jest umiejętne połączenie przez reżysera dosyć poważnego problemu w otoczce dobrego humoru. Przez całość filmu przewija się oczywiście w pewnym sensie odwrotna idea narodzin miłości głównych aktorów, bowiem w tym przypadku to nie wspólne zauroczenie jest tym pierwszym krokiem ale wprost przeciwnie, jest nim tzw. "wszystko dla dziecka" przetykane odrazą bohaterki do ojca dziecka.

Tyle ode mnie (mam nadzieję że zainteresowałem przynajmniej niektórych do obejrzenia tego filmu). Dalej pozwolę sobie wkleić z onetu recenzje.

"Nieporadny Ben i ambitna Alison spotykają się w barze, co kończy się dla nich wspólną nocą. Osiem tygodni później Ben przeżywa szok, gdy dowiaduje się, że Alison jest w ciąży. Mimo że nie mają ze sobą wiele wspólnego, decydują się na związek dla dobra dziecka."

Obsada:

Katherine Heigl - Alison Scott
Seth Rogen - Ben Stone
Leslie Mann - Debbie
Paul Rudd - Pete
Tim Bagley - Dr Pellagrino

_________________
Żyj i pozwól żyć innym !!!

Obrazek

Lubię być głaskany przez kobiety (z włosem a nie pod włos !!!), a jak się zbytnio rozochocę to kąsać zaczynam :-}


17 paź 2007 13:29:24
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post 
Warewolf też widziałam ten film niezły był.

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


17 paź 2007 14:45:54
Zobacz profil WWW
Post 
Obejrzałam "Rozmowy z zaświatami" i "Demon"... Oba fajne, trzymające w napięciu, z dość zaskakującym zakończeniem. Warte zobaczenia :P


17 paź 2007 18:20:52
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post 
Mirror mask (Lustrzana maska )
Obrazek
FILMWEB napisał(a):
Opowieść o Helenie, która pracuje w rodzinnym cyrku i marzy o tym, by kiedyś uciec i posmakować prawdziwego życia. Tymczasem odkrywa, że znalazła się w tajemniczej, fantastycznej Mrocznej Krainie zamieszkałej przez olbrzymy, niebezpieczne sfinksy i cała masę innych dziwacznych stworów. Helena musi odszukać Lustrzana Maskę, źródło potężnej mocy, a stanowiącą jej jedyną nadzieję na ucieczkę z Mrocznej Krainy, przebudzenie Królowej Światła, by wreszcie powrócić do domu.

Jak dla mnie film dość ciekawy, artystyczne obrazy, trochę dla lubiących opowieści związane z baśnią, ale też banalny.

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


28 paź 2007 18:00:00
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2007 17:58:35
Posty: 551
Lokalizacja: from the city
Post 
FILMWEB napisał(a):
Mała Ofelia przybywa do domu nowego męża jej matki, kapitana Vidala. Dziewczynce trudno znieść surowość ojczyma. Przez przypadek Ofelia odkrywa w ogrodzie tajemniczy labirynt. Tam spotka Fauna, baśniowego stwora, który rozpozna w niej księżniczkę magicznej krainy, której grozi zagłada. Przed dziewczynką stoją jednak 3 mordercze zadania, które sprawdzą jej nieśmiertelność. Z czasem okrucieństwo zapanuje nad całym rzeczywistym światem.
[opis dystrybutora]

No więc: myślałeś, że to będzie bardziej baśń niż schizowaty film o nie wiadomo czym. Byłam zaskoczona, kompletnie nie tego się spodziewałam. I w sumie nie było to ani dobre ani złe zaskoczenie. Film jest troszkę momentami obrzydliwy i brutalny. I jest to film z gatunku 'nie dla dzieci, nie dla rodziców'. Bo dzieci są za młode, a rodzice nie zrozumieją kompletnie o co chodzi i zabronią całej rodzinie oglądać filmów, chodzić do kina itp.
Jak dla mnie 7 może 8 /10.

_________________
Lepiej zabić dziecko w kołysce niż hodować niespełnione żądze.


29 paź 2007 8:31:15
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2007 20:00:35
Posty: 163
Lokalizacja: Czechy Brno
Post 
Labirynt Fauna jest raczej filmem dla osób wrażliwych i mający swój dziwny świat (ja chyba do tych osób należę :P ) Oglądałam podobała mi się strasznie muzyka skomponowana przez Javiera Navarrete.

_________________
Księga trosk policzonych Dean R. Koontz napisał(a):
Nadzieja to przeznaczenie, którego poszukujemy.
Miłość to droga, która prowadzi do nadziei.
Odwaga to siła, która nas napędza.
Z ciemności podążmy ku wierze.

ObrazekObrazek


29 paź 2007 9:09:42
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007 20:25:39
Posty: 215
Lokalizacja: Kraków/ZamoœÌ
Post 
a ja obejrzałem "Króla Lwa" chyba po raz dziesiąty w życiu

_________________
http://toolsweb.pl/


31 paź 2007 16:54:52
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: