Teraz jest 29 mar 2024 12:53:01




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Ostatnio obejrzane 
Autor Wiadomość
Post 
ja ostatnio oglądałam Znahora:)ale zajechałam:)ale tak sobie myśle że te stare produkcje polskiego kina są o wiele lepsze od tych młodszych
pozatym był to nawet dość wciągający film:)
ale takim Rodrigezem nie pogardzam:)Planet Terror był świetny niby horror ale w kinie na tym płakalam ze smiechu:)


22 maja 2008 20:26:54
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2007 18:52:04
Posty: 41
Post 
Ostatni film jaki oglądałam to "Pulp Fiction". Szczerze powiedziawszy podobał mi się nawet... Niektóre sceny były ochydne, ale teksty genialne... Np. ten o palcu Bożym... ;) A i muzyka bardzo fajna... Polecam ;)

_________________
"Co ma być, to będzie, a jak już będzie, to trzeba się z tym zmierzyć."


25 maja 2008 14:52:36
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 30 maja 2008 16:36:45
Posty: 26
Lokalizacja: BiaÂłystok City
Post 
Szczerze to ostatnio oglądałem "Kil Billa " który jakoś mi nie podchodzi nie wiedzieć czemu, z filmów Tarantino najlepszy, ze względu na dialogi wydaje się "Pulp Fiction"

_________________
,,Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie równa się rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.''


31 maja 2008 22:55:40
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2007 22:25:23
Posty: 25
Post 
Z ostatnio obejrzanych filmów 2 tytuły przychodzą mi do głowy jako pozycje które mógłbym polecić. A więc tak :

"The Bucket List" ( w Polsce wydany jako "Choć Goni Nas Czas") - ciepły i optymistyczny dramat o umieraniu. Świetny. Mocna obsada w postaci Morgana Freemana i Jacka Nickolsona, ciekawe i inteligentne dialogi oraz przesłanie sprawiają że oglądając napisy końcowe, zanim naciśniesz STOP na odtwarzaczu nachodzi cię chwila refleksji oraz zadowolenia z owocnie spędzonych chwil przed ekranem telewizora.

Kolejna pozycja to "An American Crime". Oparta na faktach historia znęcania się nad nastoletnią dziewczyną przez zastępczą opiekunkę. Mocny. Osobiście przeraził mnie obraz dziecięcej bezduszności oraz wpływu na dzieci przez psychicznie chorą matkę. Polecam.


05 cze 2008 0:43:02
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2008 3:22:01
Posty: 351
Lokalizacja: Windy City
Post 
Wczoraj byłem w kinie na Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull.

W zasadzie jako kino akcji sprawdza się świetnie. Harrison Ford postarzał się co prawda, ale jako Indy ciągle zna swoje sztuczki.
Efekty specjalne i choreografia również wysokiej klasy, godne Spielberga. Jest nawet coś/ktoś przypominający starego, poczciwego(?) E.T. :)
Od strony wizualnej - nie mam wielu zastrzeżeń. Natomiast co do wątku, trochę by się znalazło. Ale w sumie od początku wiadomo,
że nie chodzi o to, żeby było realistycznie, bo inaczej jak Indy by przeżył wybuch bomby atomowej, zamknięty w lodówce?
No jak? :shock: :roll: :)

W końcu i tak połowe filmu się śmiałem, głównie dlatego, że złych nazis zastąpili źli commies, mówiący po angielsku
z przesadnym ruskim akcentem, albo w ogóle nawołujący się po rusku (nu, prowaditie Indianu Dżonsa!).
Gdzieś tak w połowie zacząłem się lekko nudzić, ale rozgrywka finałowa (efekty specjalne) znowu mnie orzeźwiły.

Podsumowując: warto zobaczyć ten film, mimo iż akcja jest przewidywalna a postaci stereotypowe. W końcu bajkach to nie wada.

_________________
Beatus vir qui suffert tentationem, quoniam cum probatus fuerit accipiet coronam vitae.


05 cze 2008 18:24:27
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2007 18:52:04
Posty: 41
Post 
Ostatnio oglądałam film "Zaczarowana". Powiem szczerze, że mi się średnio podobał. Przereklamowany... I strasznie słodki. "Księżniczka", która dostała się do normalnego świata. Jedynie fajne było jak pojawiła się zła królowa... :D
Ogólnie polecam ten film dziewczynkom do lat 14.

_________________
"Co ma być, to będzie, a jak już będzie, to trzeba się z tym zmierzyć."


08 cze 2008 22:13:43
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2007 19:54:49
Posty: 88
Post 
Ostatnio obejrzałam Human Traffic. Wiem stary film, jednak wcześniej nie widziałam. Faktem tym wywołałam święte oburzenie znajomego i zotałam wręcz zmuszona do zapoznania się z tą pozycją. Nie żałuję. Dawno się tak dobrze nie bawiłam. Lekka historia piątki przyjaciół opowiedziana z przymrużeniem oka. Mimo to świetnie ujmuje niektóre apekty życia młodych ludzi. Np. Lulu i Jip oraz ich myśli w pewnej sytuacji :wink: . Niezwykle przypadła mi do gustu scena w sklepie muzycznym. Umiejętności sprzedaży Koopa, idalnie podkreślone muzyką. Rozbrajają. Jest też gratka dla fanów SW (czyli m.in. dla mnie). Dowiecie się skąd się wziął charakterystyczny oddech Vadera :D Polecam ten film wszystkim, którzy chcą sie rozerwać.


18 sie 2008 13:01:32
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 31 sie 2007 13:56:04
Posty: 82
Post 
Ostatni obejrzałem świetny film na TVN7 "Fire in the Sky" opowiada o młodym drwalu który zniknął na pięć dni. Po sesji hipnotycznej chłopak przypomina sobie że przez te pięć dni był "gościem" na statku UFO. Film jest oparty na faktach, a jego najlepszą sceną jest moment w którym główny bohater wspomina próbę ucieczki ze statku. Tutaj macie do niej linka http://www.youtube.com/watch?v=8FEHP7JGego . Film jest naprawdę dobry, a jego atutem jest to że nie ma w nim kiczowatych efektów specjalnych, a scena z obcymi naprawdę rządzi realizmem.


18 sie 2008 14:04:39
Zobacz profil
Post 
Ja ostatnio obejrzałam polski film "Vinci" z 2004 roku. I jestem strasznie poirytowana, gdyż w owym filmie jest kilka identycznych scen jak we "Włoskiej robocie". Czyżby polska produkcja była nędzną podróbką amerykańsloegp hitu? "Vinci" ogólnie jest niezły, ale żenujący jest brak własnych pomysłów polskich filmowców.


27 sie 2008 3:57:33
Post 
a tam na polsacie to znowu Pancerni lecą - to jest film
można go oglądać 12 razy w roku


08 wrz 2008 20:55:04
Post 
Ostatnio obejrzalam Yamato, ten film mnie bardzo poruszyl, naprawde realistycznie pokazano atak, wojna to samo zlo.


09 wrz 2008 13:48:36
Użytkownik

Dołączył(a): 04 wrz 2008 13:04:15
Posty: 29
Post 
Ostatni oglądałem "Angielską robotę" (aka Bank Job). Film bardzo mi się podobał dobre aktorstwo, ciekawa fabuła. Opowiada o napadzie na bank, który miał podobno naprawdę miejsce. Bohaterowie przy okazji zleconego napadu popadają w konflikt z gangsterskim podziemiem, policja (oczywiście), wywiadem i wysoko postawionymi politykami można sobie więc wyobrazić jak się musieli nagimnastykować aby się z tych opałów wykaraskać. Polecam.


10 wrz 2008 14:43:28
Zobacz profil
Post 
Ostatnio obejrzałam... Hm... Chyba Eragorna.. Sam film mi się podobał, tylko dubbing był wprost tragiczny i całkowicie psuł obraz filmu, który opowiada o młodym chłopaku (przystojnym zresztą ;P), który po odnalezieniu smoczego jaja i wykluciu się z niego smoka staje się smoczym jeźdźcem. Film skończył się sceną, w której ewidentnie widać, że będą jeszcze dalsze części, ale kiedy, tego nie mam pojęcia ;P.


17 wrz 2008 18:52:24
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 13:39:17
Posty: 318
Lokalizacja: GdaĂąsk
Post 
AWAKE - naprawde świetny film, ktory trzeba dołączyć do tych dobrych produkcji we własnej kolekcji. Film utrzymany przez wiekszosc czasu w szpitalnych murach, mówi on o przypadku milionera, ktory przechodzi operacje przeszczepu serca, niestety ma pecha, jest jedna z niewielkiej liczby pacjentow, ktorzy mimo podania narkozy, wszystko czują, a operacja jest dla niego męką o przetrwanie.

Film poza ciekawym tematem jest niesamowicie zaskakujacy, dla wielu osob moze okazac sie wzruszajacy, ale tez niektorych moze zrazic scenami operacyjnymi (kto co lubi). Generalnie musze polecić ....!

9/10

_________________
Obrazek


17 wrz 2008 22:38:22
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Jakie Ty starocie oglądasz? :P Ja od pół roku każdego przekonuję, że film jest świetny, a Ty dopiero go obejrzałeś? Wstyd. :P

Ostatnio oglądam wszystko po kolei. :) Najpierw przypadkowo obejrzałem (a raczej przypomniałem sobie, bo kiedyś już go widziałem) film Szkoła Uwodzenia. Zainspirowany niezłym filmem znalazłem część drugą i trzecią. Niestety nie dorastają oryginałowi do pięt. W dwójce (będącej de facto prequelem) nie przekonali mnie aktorzy oraz zakręcony wizerunek Sebastiana, a już w trójeczce kompletnie nie mogłem się połapać. Kicz próbujący zarobić na dobrych poprzednikach.

A później jakoś tak wyszło, że sobie o Czarodziejce z Księżyca przypomniałem. Okazało się, że ma luba też w młodości oglądała to no i koniec końców zaczęło się szukanie i ściąganie. :D Ehhhhh jak ja to mogłem kiedyś oglądać? :D Początkowe odcinki kompletnie do bani - schematyczne, nudne i cały czas widzimy płaczącą główną bohaterkę. W zasadzie akcja zaczyna się dopiero gdy ich się więcej zbierze (w 10 odcinku są trzy, a później jeszcze 2 dochodzą). Nie chciało mi się czekać, więc po 10 odcinku przeskoczyliśmy na bodajże 43 (1 seria ma 46 odcinków). To już się dało oglądać. 44 gdzieś nam umknął, więc obejrzeliśmy dwa ostatnie odcinki serii. Zresztą nie emitowano ich nigdy w Polsce ze względu na brutalne sceny. Otóż w odcinku 45 czarodziejki odnajdują kryjówkę złych mocy i podejmują walkę. Cztery z nich giną torując Czarodziejce z Księżyca drogę do władczyni ciemności i na tym w zasadzie kończy się odcinek. Ostatni jest jeszcze smutniejszy - w sumie giną wszyscy, ale na koniec księżyc w wyniku ostatniej prośby Czarodziejki z Księżyca ożywia ją i jej koleżanki oraz przywraca im normalne życie, czyli nie pamiętają niczego - nawet tego, że były przyjaciółkami i czarodziejkami. Smutne. :D Resztę pierwszej serii na razie sobie odpuszczę. Jak będę się nudził, to nadrobię braki. :) Na razie biorę się za drugą serię. Tylko jak ja mogę te głupoty oglądać... :D


26 wrz 2008 14:12:49
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do: