Teraz jest 20 kwi 2024 7:01:38




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Ostatnio obejrzane 
Autor Wiadomość
Post 
Niedawno oglądałem film "Vinci". Moim zdaniem najlepszy polski film


18 mar 2008 15:39:00
Post 
Ostatnio oglądałem film „Między słowami” - wielki „mały” film.
Subtelny, ciepły, przyjemny film – niespieszna, lecz wciągająca narracja ze wspaniałą grą aktorów. Film gestów, spojrzeń, niedopowiedzeń, o samotności, zagubieniu, przyjaźni między dwojgiem ludzi. Mimo obcości wielkiego miasta, innej kultury, wreszcie mimo różnicy wieku, bagażu doświadczeń między głównymi bohaterami, dwoje obcych ludzi potrafi się porozumieć, zbliżyć do siebie. Cudowna gra Billa Murray i pięknej Scarlett Johansson. Bardzo lubię takie proste, ujmujące historie opowiadające o ważnych sprawach w sposób wyciszony, nienarzucający, refleksyjny. Szczerze polecam !


20 mar 2008 15:25:22
Post 
American Gangster.Szkoda wielka,ze głównego bohatera skazali i zabrali mu wolność.Jakos tak,nie da sie go nie lubic,chociaz sprzedawal narkotyki dzieciom,mlodziezy i doroslym.Ale postac glownego bohatera wzbudzila we mnie cieple uczucia.Inaczej niz w Infiltracji,gdzie Nicholsona bym doslownie przekrecila przez maszynke:)P


20 mar 2008 17:17:24
Post 
A ja wczoraj obejrzałam dokumentalny film "Egzorcyzmy Annelise Michael". Nie tyle przerażający co intrygujący. Polecam tym bardziej, że to dokument.


21 mar 2008 17:37:58
Użytkownik

Dołączył(a): 20 mar 2008 20:38:09
Posty: 44
Post 
"Dom nad jeziorem" coż tu dużo mówić film mi się bardzo bardzo podobał, to chyba był melodramat w połączeniu z fantasy. Oczarował mnie jego klimat i taki dziwny spokój, oczywiście zakończenie standardowe ale nawet mi to nie przeszkadzało. Wielu moich znajomych stiwerdziło jednogłośnie że już im się przejadły filmy z S. Bullock która jest wiecznie nieszczęśliwa i K. Reeves który uśmiecha się chyba raz na 100 min filmu. No coż a mnie zauroczył ten filmik i tego będę się trzymać, a co mi tam niech inni mówią o nim co chcą ja obejrzę go jeszcze raz jak będę miała możliwość


21 mar 2008 23:53:50
Zobacz profil
Post 
niah napisał(a):
@Mori i Maluszek : Ja 'Jasmunum' obejrzełam sama, rano.. Wiec 0 nastroju. Wydał mi sie po prostu nudny.
A właśnie zabieram się za "Bridget Jones w pogoni za rozumiem"

NHmmm..wiesz jednemu Kaśka, drugiemu maryska, a trzeciemu Wojtek.. zalezy czego oczekujesz od filmu..dla mnie Jasminum to jeden z filmów magicznych..i chyba jeden z lepszych filmów Kolskiego.. Nudny to on raczej nie jest - no chyba ze oczekujesz co chwila wybuchów humoru sytuacyjnego, poscigów i strzelanin. Film- moim zdaniem powinien byc ciekawie opowiedzianą historią - a tego Jasminum nie odmówisz. Poza tym Kolski daj widzowi czas na myślenie i na odnalezienie drogi w poplatanych wątkach. Dlatego namietne oglądaczki komedii romatycznych moga sie czuć zawiedzione..

------------------ Dodano: Dzisiaj o 11:20:23 ------------------
Hitman napisał(a):
Ostatnio obejrzałem film pt.: "U pana Boga w ogródku". Film ciekawy, nie powiem, ale za to mało śmieszny. Opowiada on o świadku koronnym, którego przenieśli do miejscowości Królewskie mosty i perypetiach księdza i wójta... Można obejrzeć, ale w sumie też nie zapada w pamięć... :/


Fakt w pamięć to ten film Ci nie zapadł...Rzecz dzieje sie w miasteczku o nazwie Królowy Most, i nie jst li tylko historą świadko koronnego (świetna kreacja Emiliana Kamińskiego) Film- kontyuacja" U Pana Boga za piecem" jets raczej ciepła opowiescią o prowincjonalmym miasteczku, w którego klimat wkraczają dwaj intruzi - wspomniany wyzej wiadek koronny i policjant-oferma Marian Cielęcki. Obaj pod wpływem społecznosci podlegaja metamorfozie.. a że w miasteczku panuje porzadek boski..wszak włada nim trójca mniej świeta - proboszcz, burmistrz i komendant policji( lae tproboszcz jest tu Bogiem Ojcem) wiec i smiechu jest co niemara. Film zrobiony jest dobrze - nie jest to na pewno slapstikowa komedia, nie gwarantuje smiechu przez cały czas trwania projekcji... ale obejrzec go warto.. jakoś cieplej sie po nim robi na duszy... zreszto...niech same zobaczo;)


22 mar 2008 12:20:23
Post 
Ostatnio obejrzałem anime pt:"Appleseed" bardzo ciekawy obraz z niebanalną fabułą świetne animacje 3D a do tego mnóstwo akcji naprawdę warto obejrzć.


22 mar 2008 16:39:01
Użytkownik

Dołączył(a): 22 mar 2008 18:33:48
Posty: 34
Post 
Obejrzalam "Sweeney Todd". Po prostu super; muzyka, scenografia, stroje, aktorzy, zabawne chwile i dialogi 8) T. Burton jest mistrzem. Dodam, ze nigdy nie bylam fanka Deppa i ten film obejrzalam tylko za namowa kolezanki. Polecam wszystkim...od lat 16.


22 mar 2008 19:59:06
Zobacz profil
Post 
Mori napisał(a):
A ja jestem po Zodiaku - i podobał mi się. Bardzo ciekawie przedstawiona historia oparta na faktach.


myślałem, że w tym filmie będzie akcja, ale się przeliczyłem. Był tak nudny, że ledwo wytrzymałem, no ale to moja opinia ;)

A ostatnio obejrzałem "Niepokój". Jest o chłopaku, który ma areszt domowy i z nudów podgląda sąsiadów. W końcu jednego z nich podejrzewa, że może być mordercą, o którym mowa w telewizji. W międzyczasie poznaje dziewczynę, z którą próbuje rozwikłać zagadkę. (no i jeszcze z jednym kumplem ;p).
Akcja filmu jest szybka, trzyma w napięciu, w niektórych momentach można się wystraszyć i mimo kilku wątków, które łączą się w całość film jest zrozumiały i godny obejrzenia ;p


23 mar 2008 20:59:21
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2008 21:22:21
Posty: 36
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.
Post 
Endzo napisał(a):
Ostatnio obejrzałem anime pt:"Appleseed" bardzo ciekawy obraz z niebanalną fabułą świetne animacje 3D a do tego mnóstwo akcji naprawdę warto obejrzć.


Tak "Appleseed: jest bardzo ciekawą pozycją. Niektóry sceny potrafią wycisnąć łzę z oka, a niektóre powalić ze śmiechu na kolana. Akcja toczy sie przez cały film wiec na momenty postoju czy nudę nie można narzekać oglądając te Anime.


24 mar 2008 16:04:15
Zobacz profil
Post 
Ostatnio w telewizji oglądałem "Włoska robota". Film mówi o złodziejach, którzy chcą ukraśc tonę złota :D. Film po prostu wypasiony.


24 mar 2008 16:50:20
Post 
Ja ostatnio oglądałam "Pan i Pani Smith" i polecam xD świetny film:) i oczywiście świetni aktorzy! Moja reakcja po obejrzeniu tego filmu to był nieopanowany śmiech xD


24 mar 2008 17:49:38
Post 
"Vince niepokonany" - obejrzałem ostatnio i mogę powiedzieć tylko jedno, świetny film. Opowiada autentyczną historię Vince Papali, gwiazdy amerykańskiego footballu, pokazuje że nigdy nie jest za późno by zrealizować swoje marzenie.


24 mar 2008 21:55:28
Użytkownik

Dołączył(a): 12 mar 2008 8:58:26
Posty: 25
Post 
Witam,
Tak rzadko powstaja filmy s-f, a jeszcze rzadziej dobre. Niestety film Southland Tales, ktory obejrzalem w ostatni weekend, nie nalezy do tych dobrych. A tak sie cieszylem...
Dwayne Johnson, grajacy glowna postac, znany raczej z filmow klasy B jak zwykle sie nie popisal. Efektow tyle co kot naplakal. Merytorycznie film przeznaczony dla debilnych Amerykanow.
Zonglowanie paroma madrymi terminami z fizyki nie sprawi, ze teksty lub objasnienia zabrzmia madrze. Sam pomysl i fabula raczej trywialne i nudne. Troche akcji i pare trupow. Mozliwe ze film
spodoba sie niewymagajacym nastolatkom. Dla mnie wielkie rozczarowanie.


25 mar 2008 10:51:16
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 13 sie 2007 13:59:13
Posty: 33
Post 
Ostatnio obejrzałam film "Kola" reż. Jana Sveraka. Niezwykły, ciepły film. O dojrzewaniu mężczyzny w mocno średnim wieku i jego więzi z 5-letnim rosyjskim chłopcem pozostawionym pod jego opieką. Szczerze polecam.


25 mar 2008 15:07:27
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron