Teraz jest 25 kwi 2024 4:06:35




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona
Ostatnio obejrzane 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 04 mar 2008 14:53:51
Posty: 44
Lokalizacja: ÂŚwiat
Post 
Ja ostatnio oglądałam film typu anime. Miał tytuł: Vexille. Film jest w formacie 3D, grafika w filmie niesamowita, akcja bardzo dobra. Fabuła mogłaby być ciekawsza.
Nie wiem czy tak jest w każdym japońskim filmie typu anime, że jak ktoś umiera to strasznie przeżywają, w cudzysłowiu "wyją do księżyca".


12 mar 2008 17:32:59
Zobacz profil
Post 
Ostatnio obejrzany film to "Jeździec bez głowy", spodziewam się, że równie doskonałe są wszystkie dzieła Burton-Depp. Główna rola odegrana jest genialnie, Johnny nigdy nie wyglądał przystojniej. Muzyka i ekranizacja wybitne - istne dzieło sztuki. Jeden z najlepszych filmów jakie widziałam w życiu.


12 mar 2008 18:46:35
Post 
Ostatnio ,, Jestem Legendą" Dla mnie typowy średniak czasem nawet wiało nudą Koncówka Kompletnie mi sie nie podobała:(


12 mar 2008 18:55:20
Post 
Wczoraj obejrzałam "Nocną straż". Wiem że film nie jest już taki nowy ale jakoś nie mogłam sie do niego zabrać, a że wczoraj troche nudą zawiało to za "Nocną straż" sięgnełam i o dziwo fajny film sie okazał. Jak sie okazała to wszystkie efekty specjalne były robione przez rosjan.


13 mar 2008 22:59:17
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:46:01
Posty: 887
Lokalizacja: www.eksiazki.org
Post 
Czyżbym pod tym względem był wyjątkiem? Większość dobrze ocenia ten film, a mi jakoś on wybitnie nie leży. Może powinienem obejrzeć jeszcze raz? Ciekawe, czy pomoże :)


13 mar 2008 23:09:32
Zobacz profil WWW
Post 
Ostatni obejrzałem "Stargate Atlantis" 80 odcinków polecam , co prawda zajmuje to ze dwa tygodnie ale warto


14 mar 2008 3:12:44
Post 
A ja ostatnio ogladałam polską komedię "Lejdis" . :) To film na którym mozna naprawde sie pośmiać i zrelaksować. Polecam tym, którzy potrzebuja się odstresować.
Jeżeli ktos ogladał "Testosteron" to wie o czym piszę, bo film "Lejdis" to jego odpowiedź :P


14 mar 2008 23:30:28
Post 
Po raz kolejny Piraci z Karaibów na Krańcu Świata.
W kinie efekt był znacznie lepszy, może też dlatego nie zwróciłam uwagi na wiele naciąganych momentów. :?


15 mar 2008 0:40:59
Post 
Ja ostatnio oglądałem film Jumper-cóż wielkie kino to to nie jest, ale można obejrzeć aby się rozerwać.
Podobają mi się efekty specjalne- fajnie są zrobione przeskoki bohatera z miejsca na miejsce. No i jeszcze podobało mi się to, iż bohater posiadając moc jaką ma nie jest ukazany jako wcielenie cnót wszelakich jak to zwykle w amerykańskich filmach bywa, lecz posiada także swą mroczniejszą stronę.
Ostatnio widziałem także film American Gangster i muszę go wszystkim polecić, pomimo że trwa 2 godz 40 min fajnie sie go ogląda. Denzel zagrał gangstera świetnie a i Russel Crowe też pokazał w tym filmie iż sroce z pod ogona nie wypadł :D .


15 mar 2008 19:25:08
Post 
"Testosteron" zaczynalam to ogladac kilka razy ale zawsze tak po ok pol godziny poddawalam sie .Wrocilam do tego filmu w tym tygodniu i tym razem dobrnelam do konca.Glupsze filmy ogladalam wiec ten nie jest najgorszy , ale jest jednym z. Kilku gosci siedzi przy stole i pije ,czasami sie bija ,no i przez caly film prowadza durne dyskusje.Nie polecam ogladania .

Z polskich filmow ostatnio ogladalam jeszcze "U Pana Boga w ogrodku".Moze rewelwcja to nie jest ,ale usmialam sie az mnie brzuch bolal. Wies , ksiadz , swiadek koronny,policjant , ktory do tego zawodu sie nie nadaje i problemy ludzi tej wsi. Fajna komedia dla poleprzenia nastroju.


16 mar 2008 6:16:35
Użytkownik

Dołączył(a): 21 lip 2007 8:25:02
Posty: 77
Lokalizacja: wzi¹Ì pieni¹dze
Post 
"To nie jest kraj dla starych ludzi " Ten film dostał bodajże 3 oskary, a po obejrzeniu czułem niedosyt i ciekawość. Mianowicie ciekawiło mnie za co ten film dostał te oskary gdyż albo jestem maxymalnie głupi albo w nim nie działo się nic na nie zasługującego, główny bohater to typowy macho cierpiący na znieczulice i chciwośc pokazany przez reżysera jako .. no wlasnie jako co ? Mam nadzieję, że nie jako wzór amerykańskich cnót.

_________________
Ludzie są ucieleśnieniem swoich umysłów


16 mar 2008 9:04:07
Zobacz profil
Post 
Ja ogladalem ostatnio Szklana pulapka 4. fabula wciagajaca, i znowu w pojedynke mccline wszystkich pokonal, ale warte obejrzenia


17 mar 2008 13:40:30
Post 
Ostatnio obejrzałem film pt.: "U pana Boga w ogródku". Film ciekawy, nie powiem, ale za to mało śmieszny. Opowiada on o świadku koronnym, którego przenieśli do miejscowości Królewskie mosty i perypetiach księdza i wójta... Można obejrzeć, ale w sumie też nie zapada w pamięć... :/


17 mar 2008 14:55:01
Użytkownik

Dołączył(a): 12 mar 2008 8:58:26
Posty: 25
Post 
A ja ostatnio obejrzalem film Gruz 200 (Ladunek 200). Mila odmiana od holywoodzkiego kiczu. Nie jest to latwe kino, typu Szklana pulapka 8, albo film zrobiony na podstawie gry Hitman. Swoja droga ktos tu na niego narzekal.... a czego sie mozna spodziewac? Aleksei Balabanov stworzyl wrecz naturalistyczny obraz ZSRR z okresu interwencji w Afganistanie czyli prawdopodobnie polowy lat 80-tych. Industrialne krajobrazy; chore, wypaczone spoleczenstwo. Sciezka dzwiekowa wspaniale podkreslajaca sytuacje. Czasem dobrze sobie przypomniec jak to kiedys bylo. Zreszta w ZSRR (poza Moskwa i najwiekszymi miastami) bylo chyba znacznie gorzej niz u nas. Dla kontrastu i spojrzenia na wojne w Afganistanie z perspektywy calkiem innego swiata polecam zobaczyc Wojne Charliego Wilsona. Kontrast jest powalajacy.


18 mar 2008 0:41:37
Zobacz profil
Post 
Ja ostanio nabrałem ochoty na klasykę. Zdobyłem "Żywot Briana" i postanowiłem spędzić cudowny wieczór z moją rodzinką oglądając to cudo. Polecam film wszystkim, którym humor "popularny" nie odpowiada.
Z drugiej strony ostrzegam ludzi wyczulonych na punkcie religii, że film momentami może obrazić. Jeżeli przbrniecie przez zewnętrzna warstwę kpiny dotrzecie do warstwy błyskotliwego humoru:)
Polecam orąco!


18 mar 2008 0:44:43
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron