Teraz jest 18 kwi 2024 2:56:48




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Miłość w czasach zarazy/Love in the Time of Cholera (2007) 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2008 13:50:10
Posty: 72
Lokalizacja: Irlandia
Post Miłość w czasach zarazy/Love in the Time of Cholera (2007)
Pytanie do milosnikow Marqueza - czy ktos z was widzial ten film i jakie sa wasze opinie? Jestem fanka prozy Marqueza, chociaz niezbyt lubie Milosc w czasach zarazy - uwazam ze jest troche przegadane i przeanalizowane, o wiele bardziej podoba mi sie Sto lat samotnosci- ale ciekawa jestem czy rezyserowi udalo sie chociaz troche oddac specyficzny klimat ksiazek Marqueza.
Dzieki za opinie.

_________________
_______________________________________________________
“One of the great things about books is sometimes there are some fantastic pictures"
George W. Bush


04 kwi 2008 14:31:59
Zobacz profil
Post 
Radzę najpierw przeczytać ksiązkę,ponieważ dużo traci się na ogladaniu samego filmu,a także z wyjątkowej i dowcipnej treści Marqueza.Film przykro mi się oglądało ponieważ był tak mocno skrócony że jak bym nie czytała książki to bym nie wiedziała o co chodzi ,polecam każdemu książkę, chwile spędzone na czytaniu tej powieści nie będą czasem zmarnowanym . Fiom długi, nudnawy do tego fatalny soundtrack i dobór aktorów .


08 paź 2008 8:33:32
Post 
książka na początku mi sie podobała,przy końcu już trochę mniej,ale i tak zaraz zdobyłam film.faktycznie długi i nudnawy a poza tym skrócony...nie tak wyobrażałam sobie głównego bohatera,zawiodłam się także na obsadzie innych.filmu nie polecam.


27 lis 2008 20:56:01
Użytkownik

Dołączył(a): 08 gru 2008 13:21:42
Posty: 20
Post 
Książke przeczytałam w oryginale. I sukces! Pozytywnie mnie zaskoczyła. Tzn zawsze Marqueza lubilam ale slyszalam ze tą książka nie pokazal wszystkiego na co go stac... A moim zdaniem wcale nie. Spodziewalam sie jakiegos taniego romansidla, a tymczasem okazalo sie ze to -pierwsza chyba- niebanalna opowiesc o milosci. No i podobal mi sie fragment z mydlem:P na film szlam z drzeniem serca,ale nie zawiodl mnie. Film jest na prawde staranny a wrecz 'dopieszczony' az znow nabralam ochoty zeby przeczytac powiesc:)


08 gru 2008 16:43:38
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron