Teraz jest 29 mar 2024 1:44:10




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Mgła / The Mist (2007) 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 18 sie 2008 11:41:51
Posty: 28
Lokalizacja: Gdańsk
Post 
Trzymający w napięciu horror Sci-Fi, momentami zaskakujący. Mnie się bardzo podobał. Może nie tyle efekty, co narastający strach i paranoja, które dało się odczuć oglądając film.
Niezwykle zaskakujące było zakończenie - chyba najlepszy wg. mnie fragment filmu. Więcej nie mówię, nie chce psuć smaku tym, którzy być może jeszcze nie obejrzeli.

Zaryzykowałbym stwierdzenie, by podciągnąć film pod kategorię "arcydzieło". Polecam.


12 wrz 2008 18:13:53
Zobacz profil
Post 
Film jest na prawdę dobry. Podobał mi się wątek wiary i tej kobiety, która tak wszystkim mąciła w głowach apokalipsą. To było dobre i pokazało do czego tak na prawdę zdolni są ludzie. No i zakończenie, świetne. Tylko nie wiedziałam, że ten jest na podstawie książki, ale teraz muszę ją przeczytać, szkoda, że musi ustawić się sporej kolejce.


16 wrz 2008 20:29:42
Post 
Film nie jest dla zwyklych horrorofilów, którzy w takich filmach szukają tylko bezmózgiej sieczki i zalewu krwi na ekranie. Przede wszystkim "Mgła" ma to coś czego obecnym horrorom brakuje:nieprzewidywalność, klimat i kontekst psychologiczny. Ksiażki nie czytalam,ale film Ok.


07 paź 2008 14:37:30
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron