Teraz jest 28 mar 2024 19:50:12




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Poszukuję książek - proszę o pomoc 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 03 cze 2008 8:41:12
Posty: 20
Post 
Szukam książki w której jesteśmy świadkami poszukiwania skarbów. coś w stylu "Kodu Leonarda da Vinci" czy też, tego co możemy zobaczyc w filmach "Skarb narodów". Najlepiej żeby akcja działa się w współczesności.


22 cze 2008 18:52:54
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 29 lut 2008 3:44:40
Posty: 56
Post 
http://www.odk.pl/zagrabione-ukryte-zni ... n,253.html
Pod tym linkiem znajdziesz troche pozycji popularno-naukowycz na ten temat.Co zas sie tyczy literatury lekkiej to w ksiazkach Cliva Cusllera ten temat sie przewija i nasz "Pan samochodzik...."Nic innego nie przychodzi mi do glowy w tej chwili.


22 cze 2008 20:32:15
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 17 sie 2008 16:57:07
Posty: 42
Post 
Ja polecam zdecydowanie książki Agathy Christie:
- "Morderstwo na polu golfowym"
- "Morderstwo w Orient Expressie"
- "Śmierć na Nilu"

Są świetne. Czytając je sama typowałam zabójce ale na koniec z zaskoczeniem stwierdzam że to któś inny. Wciągające.


21 sie 2008 18:29:19
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 gru 2007 18:34:23
Posty: 15
Post 
Mogę podpowiedzieć książki kryminalne napisane przez amerykankę Patricie Cornwell.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Patricia_Cornwell
Jej książki są intrygujące w treści, ciekawe w pomysłach oraz interesująco napisane. Czyta się je jednym tchem. Przy okazji dają sporo do myślenia. Dużo również dowiadujemy się o pracy
lekarzy sądowych. Znam dwie osoby, które zainspirowane przygodami głównej bohaterki
P.Cornwell dr Kay Scarpetty poszły w jej ślady i robią odpowiednie specjalizacje.


21 sie 2008 22:47:47
Zobacz profil
Pocketbook Killer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2007 20:07:55
Posty: 1513
Lokalizacja: Toruń
eCzytnik: Kindle 3 WiFi
Post 
No dobra, szczepan325 ma teraz co czytać, zapewne zresztą tego nie czyta nawet bo dostęp do Biblioteki już ma i od tego czasu jakoś tak dziwnie zamilkł ;)

Zamykam

_________________
"A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu?
Splunął na drogę krwawą flegmą. Wstałem dziś rano, odparł."

//Cormac McCarthy - Droga


22 sie 2008 10:32:50
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron