Teraz jest 28 mar 2024 21:15:55




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Gdzie i kiedy czytasz książki? 

Gdzie czytasz ksi¹¿ki ?
w pracy 2%  2%  [ 1 ]
w podróży 5%  5%  [ 3 ]
w łóżku 18%  18%  [ 12 ]
w ulubionym fotelu 5%  5%  [ 3 ]
w wannie 8%  8%  [ 5 ]
w toalecie 6%  6%  [ 4 ]
wszędzie, jeśli tylko znajdę chwilę wolnego czasu 58%  58%  [ 38 ]
Liczba głosów : 66

Gdzie i kiedy czytasz książki? 
Autor Wiadomość
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2008 13:50:10
Posty: 72
Lokalizacja: Irlandia
Post 
Kiedys czytalam w autobusie/tramwaju, doszlam nawet do niezlej wprawy - torba w jednej rece, druga trzyma uchwyt, ksiazka na lokciu, zmiana kartki nosem :) Teraz do pracy jezdze rowerem, audiobooki jakos mnie nie przekonuja, ale czytanie w WC i w wannie dalej sie sprawdza, chociaz czytanie w lozku to jest to ( i mozna tam zabrac laptopa). Jeszcze jedno miejsce - lubilam czytac na drzewie, bo tylko wtedy mlodsze rodzenstwo dawalo mi spokoj.

_________________
_______________________________________________________
“One of the great things about books is sometimes there are some fantastic pictures"
George W. Bush


02 kwi 2008 12:46:54
Zobacz profil
Post 
Ja czytam prawie wszedzie jak mam na to czas. Ostatnio mam tak duzo czasu, ze zabraklo mi ksiazek do czytania wiekszosc pszeczytalem w szpitalu .:-)


02 kwi 2008 13:03:35
Post 
Ja również czytam wszędzie gdzie popadnie tylko niestety nie pociąga mnie jakoś czytanie w toalecie ( jest mi nie wygodnie na dłuższa metę :D ), w toalecie za to czyta mój chłopak i jest to jedyne miejsce gdzie oddaje się tak wyrafinowanej rozrywce :). Nie czytam również w pracy ponieważ nie mam kiedy.
A tak to we wszelkich innych możliwych miejscach łącznie z wanna i autobusami itp. Ale najwygodniej jest mi czytać w moim ulubionym fotelu ze szklanką kawy.


02 kwi 2008 13:24:33
Post 
Przeważnie w ciągu tygodnia czytam wczesnym wieczorem, leżąc na łóżku. W tle może grać cicho jakaś spokojna muzyczka. Czekam nieraz cały dzień na ten moment relaksu. Niestety w środkach komunikacji nie za bardzo mogę czytać- choroba lokomocyjna. Późny wieczór odpada- szybko zasypiam, wanna również- nie lubię siedzieć w letniej wodzie. Tak naprawdę najchętniej czytałabym w każdej wolnej chwili, ale niestety brakuje mi na to czasu.


02 kwi 2008 18:57:29
Post 
Najczęściej czytam wygodnie rozciągnięta na łóżku z kubkiem herbaty, kawy, kakao zależy od pory dnia. Poza tym lubię czytać na balkonie, na super wygodnym, wielkim fotelu w sumie to wszędzie byle z dobrą i wciągającą lekturą


02 kwi 2008 19:14:23
Użytkownik

Dołączył(a): 02 kwi 2008 18:58:42
Posty: 14
Post 
Lubię czytać siedząc z podkulonymi nogami w fotelu. Na stoliku obok duża szklanka z herbatą i (wstyd przyznać) papierosy. Świecąca lampka, cicha muzyka - wtedy nawet najtrudniejsza lektura jest dla mnie odpoczynkiem :)


02 kwi 2008 19:28:09
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 28 lut 2008 13:49:00
Posty: 294
Post 
Najczęściej i najwięcej w pracy. Mam pracę, która wymaga mojej obecności, lecz mogę śmiało czytać książki. Przez osiem godzin pracy połowę czasu mogę czytać. Czyż nie wspaniale?

------------------ Dodano: Dzisiaj o 20:54:56 ------------------
Muszę jeszcze dodać, że wielka szkoda, bo mam w pracy komputer, brakuje jednak internetu...


02 kwi 2008 21:54:56
Zobacz profil
Post 
najczęsciej i najchętniej to na ... lekcjach. Mając do wyboru głupie gadanie a ksiązke wybieram ksiązke. Zwłaszcza gdy lekcja się ciągnie i nie ma sensu (wierzcie mi, to się często zdarza) :)


02 kwi 2008 21:56:02
Post 
Wszęgdzie to dobra odpowiedź. Najczęściej próbuję znależć sobie jakiś kącik gdzie nikt mi nie będzie przeszkadzał


03 kwi 2008 11:30:19
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 kwi 2008 17:32:43
Posty: 9
Post 
Ja czytam najchętniej w domu w wygodnym fotelu, ale niestety ze względu na to, iż sporą część czasu spędzam w pracy to czytam gdziekolwiek nawet w WC.


03 kwi 2008 12:09:03
Zobacz profil WWW
Post 
Najchetniej czytam w lozku,ewentualnie na kanapie.W pociagu,tramwaju tylko ebooki.W wannie zdecydowanie nie,nie potrafilabym wysiedziec dwoch godzin w zimnej wodzie.Nie marszczy wam sie skora od tego?W toalecie tez nie czytam i nie za bardzo rozumiem po co siedziec tam 30 minut ,skoro mozna posiedziec wygodnie na fotelu i nogi nie cierpna.


03 kwi 2008 15:03:04
Post 
ja czytam głównie w łóżku, niby na dobranoc ale zwykle konczy sie to około 3 w nocy jak juz literki zaczynaja mi sie zlewac hihi


03 kwi 2008 15:25:12
Użytkownik

Dołączył(a): 30 mar 2008 22:06:37
Posty: 25
Post 
Tak jak moi poprzednicy chciałbym powiedzieć , że czytam wszędzie , gdzie się da i tylko można . Technologicznie zaczynałem od standartu tak jak wszyscy czyli papierowych książek . W szkole co rusz wzywano moją mamę bo przyłapywano mnie na czytaniu zamiast nauce . Czytam wszędzie , gdzie się da w domu , w pracy w WC , przy jedzeniu a nawet w kinie jak mnie film znudzi :) . Ostatnio mi się poprawiło i rok temu kupiłem Laptopa i wtedy zaczęło się na całego tj. szał na e-booki :) . Najbardziej nie konwencjonalne miejsce , gdzie czytałem ? Na dachu domu mojego kolegi latem przy skrzynce zupy chmielowej , bo na sucho nie dałem rady :) pozycję o tytule Sun Tzu's Art Of War . Polecam wszystkim tę pozycję bardzo dobra .


03 kwi 2008 23:51:41
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 15 mar 2008 19:46:33
Posty: 191
Post Czytam praktycznie wszędzie gdzie się da.
Z czytaniem książek jest dokładnie tak jak napisałem w temacie. A dlaczegóż by nie!? Podejrzewam, że jest więcej takich ludzi jak ja, z resztą ankieta mówi sama za siebie. Skoro tak bardzo lubimy czytać książki to dlaczego nie robić tego wszędzie, jeśli istnieje taka możliwość, przecież to nic złego, oczywiście jeśli nie paraliżuje to nikomu normalnego życia i bezpieczeństwa. Raczej w czasie jazdy, za kierownicą gorąco tego nie polecam! :!:


04 kwi 2008 10:23:14
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2008 17:46:29
Posty: 26
Post 
Najczęściej książki czytam w swoim ulubionym fotelu.
Uwielbiam za to wziąść książke kocyk i na zielonej trawce sobie poczytać w cieniu drzewa i tle słuchając ćwiergotu ptaków, według mnie najlepszy sposób czytania książki tylko, że pogoda nie pozwala na częste takie chwile relaksu.


04 kwi 2008 13:01:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron