Teraz jest 28 mar 2024 18:00:45




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1387 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93
Aktualnie czytane 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 10 cze 2019 11:46:59
Posty: 2
Post Re: Aktualnie czytane
Ja skończyłem czytać Alchemika Paula Coelho i będę zabierać się za jakąś inną książkę tego autora.

_________________
Gorin No Sho


10 cze 2019 12:02:15
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2019 21:27:05
Posty: 55
Lokalizacja: Wrocław
Post Re: Aktualnie czytane
Właśnie skończyłem 'Serotoninę', moją pierwszą książkę Houellebecqa. Niby była w porządku, ale generalnie mam mieszane uczucia. Fajny klimat, trochę jak u mojego ulubionego Philipha Rotha, ale to wszystko staje się już nieco wtórne. Zdaję sobie sprawę, że książka jest tak chaotyczna i mało fabularna specjalnie, że to zostało przez autora zaplanowane, aby wywołać w czytelniku odpowiednie wrażenie, wykreować świat osoby pogrążonej w depresji, ale wcale nie jestem przekonany, czy do końca mnie to przekonuje

_________________
https://www.naczytniku.pl - blog o czytnikach e-booków i literaturze | https://www.facebook.com/naczytniku


03 lip 2019 11:56:33
Zobacz profil WWW
Użytkownik

Dołączył(a): 24 wrz 2012 10:39:34
Posty: 27
eCzytnik: kindle
Post Re: Aktualnie czytane
Skończyłam Potępienie Paganiniego.Bardzo tragiczna historia wybitnie uzdolnionego skrzypka.Potępiła go rodzina i kościół.Ojciec poznał się na wybitnym talencie i długo wyzyskiwał.Został pochowany ponad 50 lat po śmierci.Bardzo smutna historia i nie czyta się jednym tchem.Sięgnęłam po tę książkę,po pierwsze ,ponieważ lubię biografie,a po drugie,że mam w rodzinie skrzypka,który wszystkie kaprysy Paganiniego wykonuje na jednym koncercie.Podobno jedyny w Europie.
W ostatnim czasie czytam również sporo literatury popularnonaukowej.

Polecam PWN https://ksiegarnia.pwn.pl/slowniki-PWN


22 gru 2021 10:32:55
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 22 lip 2022 15:03:51
Posty: 1
eCzytnik: Kindle
Post Re: Aktualnie czytane
Aktualnie czytam kroniki Jana Długosza (roczniki) i przyznam, że to naprawdę ciekawa książka. Można dowiedzieć się wiele na temat przeszłości kraju, a przy tym w staropolskim stylu, który z pewnością zapewnia wspaniały klimat. Myślę, że każdy, kogo interesuje przeszłość Polski będzie zachwycony kronikami. Choć już nawet sam życiorys Długosza to ciekawa sprawa, jeśli ktoś jest zaciekawiony tym tematem to na początek można sprawdzić https://kronikidziejow.pl/porady/jan-dl ... ekawostki/ i ocenić, czy warto poszukiwać dalszych informacji na ten temat ;)


25 lip 2022 21:09:02
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2022 16:56:46
Posty: 15
Post Re: Aktualnie czytane
Obecnie czytam:
- Marine Zafona
- Wrony Petry Dvorakovej
- Informacje zwrotną Jakuba Żulczyka

Trochę misz masz, ale jestem podekscytowany każdą z nich, bo na różnych stronach czytałem pozytywne opinie ;D

_________________
Cygantura


15 lis 2022 17:39:45
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 17 lis 2022 16:07:56
Posty: 15
Post Re: Aktualnie czytane
Aktualnie jestem w połowie książki ,,Żmijowisko" Chmielarza i nie powiem mam dużo oczekiwania bo lubię tego autora i jego serię z detektywem Mortką.


10 gru 2022 13:57:17
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 17 lis 2022 16:07:56
Posty: 15
Post Re: Aktualnie czytane
Zacząłem czytać ,,Ranę" Chmielarza, bo jakoś ten autor po ostatniej przygodzie zachęcił mnie i eh trochę się rozczarowałem niestety, fabuła niestety poszła w stronę banalnej


14 gru 2022 17:58:30
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1387 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron