Teraz jest 19 kwi 2024 23:01:58




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
newsy z calibre - problem 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 22 mar 2012 18:59:55
Posty: 10
eCzytnik: Kindle Touch
Post newsy z calibre - problem
Pisałem to samo w podforum o Kindle ale niek tam nie odpowiedział - mam nadzieję, że może tutaj znajdzie sie ktoś znający rozwiązanie mojego problemu kto tam nie zagląda (proszę o wybaczenie duplikacji postów).

Pobrałem sobie newsy poprzez calibre na mojego Kindle Toucha, wszystko ladnie, tylko
1) nie moge usunac starych zapisow
2) za kazdym razem tworzy sie nowa "ksiazka", w zaden sposob nie do odroznienia od wczesniejszych (tylko po dacie sciagniecia)

Mozna z tym cos zrobic? Najlepiej zeby nowy numer trafial od razu do odpowiedniej kolekcji... i jeszcze zeby kasowal poprzedni.


04 kwi 2012 11:06:44
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 kwi 2012 22:16:03
Posty: 35
eCzytnik: Kindle Classic
Post Re: newsy z calibre - problem
raj1 napisał(a):
2) za kazdym razem tworzy sie nowa "ksiazka", w zaden sposob nie do odroznienia od wczesniejszych (tylko po dacie sciagniecia)


O właśnie to to... jak sobie radzicie z tym? Jeżeli macie ustawione jakieś dzienne newsy z krótkim okresem ściągania, to jedynym wyjściem jest nadążanie z kasowaniem z Kindle'a? Czyli jak na parę dni odłożycie czytnik, to z każdego feeda macie po kilka epubów o tych samych nazwach, być może z dublującymi się artykułami.. Jak jeszcze to pomnożyć przez ileś tych kanałów, to jest się zawalonym kilkunastoma epubami newsów, tak?


25 kwi 2012 13:56:53
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 27 cze 2011 10:27:50
Posty: 76
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: newsy z calibre - problem
W Calibre w "Pobierz newsy" w zakładce "Zaawansowane" ustawiasz w "Zachowaj najwyżej" np 2 wydania, a starsze lądują w wiadomościach archowalnych, a te można kasować co jakis czas.


26 kwi 2012 10:50:06
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron