Teraz jest 20 kwi 2024 2:41:16




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Wybudzanie Kindle Paperwhite 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 13 sty 2014 18:24:32
Posty: 2
eCzytnik: Kindle Paperwhite
Post Wybudzanie Kindle Paperwhite
Witam, być może gdzieś na tym forum ten temat został już poruszony, jeśli tak to bardzo przepraszam, ale go nie znalazłem.
Mam pytanie odnośnie automatycznego wybudzania Kindle Paperwhite. Kupiłem do niego nieoryginalny cover z allegro. Nie jest on idealny, i czasami zdarza się, że jak "krzywo" zamknę okładkę, czytnik się nie wygasza. Byłem pewien, że jeśli wyłączę go za pomocą przycisku, automatyczne wybudzanie po otwarciu covera nie będzie działało, jednak działa. I tutaj moje pytanie. Czy jest to normalne? Wydaje mi się, że tak nie powinno być. Mam wrażenie, że czasami czytniki wygasza się dopiero po upłynięciu tego konkretnego czasu, podczas bezczynności, a nie kiedy zamykam okładkę. Ktoś miał podobny problem?


13 sty 2014 18:29:50
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 11 gru 2013 13:36:38
Posty: 1
eCzytnik: PW 2
Post Re: Odp: Wybudzanie Kindle Paperwhite
Czasem może tak być, że jak nie domknie się dokładnie. Znaczy magnes nie trafi dokładnie na czujnik i wtedy wyłączysz ręcznie. To może po jakimś czasie cover dobrze przylegnie i przy otwieraniu wybudzi Kindle.
Ja w swoim coverze zrobiłem lekkie nacięcie przy magnesie i wyciagnąłem taka mała blaszkę co jeszcze osłaniała magnes. Teraz jest on trochę mocniejszy i za każdym razem usypia i wybudza czytnik.
Obrazek


14 sty 2014 11:17:34
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 13 sty 2014 18:24:32
Posty: 2
eCzytnik: Kindle Paperwhite
Post Re: Wybudzanie Kindle Paperwhite
Z tym nacięciem to dobry pomysł. Jeśli chodzi o to, że czasami magnes źle trafi i wyłączyć go ręcznie, to jak tak robie to przy otwarciu okładki czytnik wybudza się. Myślałem, że jeśli zablokuję go ręcznie, to też ręcznie będę musiał go odblokować, a jednak tak nie jest. Wg mnie to wada, bo czasami jak wezmę czytnik do ręki to okładka się przekrzywi i czytnik się wybudzi, mimo, że go nie używam.


14 sty 2014 16:08:21
Zobacz profil
Admin

Dołączył(a): 13 cze 2008 14:47:02
Posty: 2835
Lokalizacja: Gdańsk
eCzytnik: kindle
Post Re: Wybudzanie Kindle Paperwhite
To byłoby bez sensu. Czasem jest tak, że zostawiam otwartą okładkę i usypa się po upływie czasu. Potem gdybym zamknął okładkę, to przy otwieraniu musiałbym się zastanawiać, czy czytnik wybudzi się otwarciem czy wciśnięciem.

Po prostu trzeba mieć okładkę z dobrze pasującym magnesem.

_________________
Zgred - Rafał Ziemkiewicz napisał(a):
Dziś trzeba pisać o mieczach, czarach, toporach i wojowniczkach w blaszanych bikini, wszystko inne to już jest nisza w niszy. Albo o nastoletnich wampirach.
Porównywarka cen ebooków


14 sty 2014 16:41:30
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron