Teraz jest 29 mar 2024 8:55:31




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
pytanie o pdf-y do posiadaczy DX-a 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 25 wrz 2010 16:34:49
Posty: 27
eCzytnik: Będzie Kindle
Post Re: pytanie o pdf-y do posiadaczy DX-a
Heh. :-) ja własnie zobaczyłem że napisałem trochę nie w tym wątku co chciałem :-) (powinienem był posta umieścić tutaj: amazon-com-kindle-f146/sprawdzenie-jak-moj-pdf-bedzie-wygladal-na-kindle-3-6-t9021.html ) :-)

Czy Kindle for PC ma możliwośc wyboru rodzaju ekranu? Tzn. coś w rodzaju "pokaż mi ekran jak na "normalnym" Kindle? :-) Bo DXa nie chcę kupić, tylko najprostszego Kindlea 3 Wifi. :-)
Przed zakupem , po prostu, chcę się upewnić iż będę w stanie go używać do tego czego planuję... :-)


25 wrz 2010 22:28:48
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 02 wrz 2010 12:00:52
Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa
eCzytnik: Kindle 3, Kobo Touch
Post Re: pytanie o pdf-y do posiadaczy DX-a
pogar napisał(a):
Czy Kindle for PC ma możliwośc wyboru rodzaju ekranu? Tzn. coś w rodzaju "pokaż mi ekran jak na "normalnym" Kindle? :-) Bo DXa nie chcę kupić, tylko najprostszego Kindlea 3 Wifi. :-)

W programie Kindle Preview możesz wybrać urządzenie na którym oglądasz książkę: Kindle, Kindle DX, Kindle for iPhone, Kindle for iPad, Custom.


27 wrz 2010 16:08:11
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 03 lip 2010 22:27:03
Posty: 2
Post Re: pytanie o pdf-y do posiadaczy DX-a
Czytanie/ przeglądanie pdf'ów na DX'ie można okreslić jako komfortowe, natomiast interesuje mnie kwestia czytania książek w pdf'ie na Kindle 3. Czysty tekst pozbawiony obrazków i innych "wodotrysków". Czy czytanie na 6' calowym ekranie nie sprawia trudności na dłuższą metę? Pytam gdyż inwestycja w DX'a nie cieszy mnie zbytnio- wiadomo kwestia ceny...


01 paź 2010 18:09:32
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 sie 2010 15:50:11
Posty: 523
Lokalizacja: Warszawa
eCzytnik: Kindle Paperwhite, iPhone 5
Post Re: pytanie o pdf-y do posiadaczy DX-a
Ja nie jestem w stanie konfortowo czytac nawet tekstowych pdf-ow na 6 calowym ekranie Kindle. Gdyby chociaz opcja rewflow byla


01 paź 2010 18:34:32
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron