Teraz jest 28 mar 2024 17:18:16




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Nowy Firmware 3.1 (Early Preview) 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2011 0:38:12
Posty: 64
Lokalizacja: Ruda Śląska
eCzytnik: Kindle 3 Wi-Fi
Post Re: Nowy Firmware 3.1 (Early Preview)
U mnie jest problem na nowym sofcie - po uspaniu nie zawsze da się Kindla obudzić. Przesuniecie suwaka powoduje tylko zaświecenie kontrolki, ale ekran dalej pokazuje wygaszacz, trzeba go uspać jeszcze raz i wtedy dopiero wybudzenie działa. Resety nie pomagają. W sumie sprzęt mam krotko, wiec nie wiem czy na wcześniejszych softach tez się coś takiego działo, ale jest to lekko irytujące.


25 lut 2011 13:12:27
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 22 lut 2011 15:04:25
Posty: 3
eCzytnik: Kindle 3
Post Re: Nowy Firmware 3.1 (Early Preview)
Ja tam się nie znam, ale na Twoim miejscu przywróciłbym ustawienia fabryczne, może pomoże. U mnie aktualizacja zrobiła się dzisiaj i żadnych problemów nie zaobserwowałem, a trochę już poczytałem i kilka razy sobie pospał.


25 lut 2011 14:12:31
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 sie 2010 15:50:11
Posty: 523
Lokalizacja: Warszawa
eCzytnik: Kindle Paperwhite, iPhone 5
Post Nowy Firmware 3.1 (Early Preview)
Koniol napisał(a):
U mnie jest problem na nowym sofcie - po uspaniu nie zawsze da się Kindla obudzić. Przesuniecie suwaka powoduje tylko zaświecenie kontrolki, ale ekran dalej pokazuje wygaszacz, trzeba go uspać jeszcze raz i wtedy dopiero wybudzenie działa.


Zamiast "uspać" proponuję go "uśpić" i może wtedy problemy ustąpią...

Sent from my iPhone using Tapatalk


25 lut 2011 14:58:31
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2011 14:31:30
Posty: 9
eCzytnik: Kindle keyboard, GalaxyTab
Post Re: Nowy Firmware 3.1 (Early Preview)
Czy naprawde żadna osoba ktora wgrała 3.1 nie moze powiedziec czy polskie tłumaczenie działa na niej czy nie ?


25 lut 2011 19:09:34
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2010 10:29:15
Posty: 69
Lokalizacja: Warszawa
eCzytnik: Kindle3, eClicto, Tungsten T|3
Post Re: Nowy Firmware 3.1 (Early Preview)
SirYaro napisał(a):
Czy naprawde żadna osoba ktora wgrała 3.1 nie moze powiedziec czy polskie tłumaczenie działa na niej czy nie ?

Skoro nikt Ci nie odpisał to jest duża szansa, że nikt nie wie. Zadawanie tego samego pytania kilka razy sytuacji nie zmieni.

_________________
That is not dead which can eternal lie, yet with strange aeons even death may die.


25 lut 2011 19:29:18
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2011 0:38:12
Posty: 64
Lokalizacja: Ruda Śląska
eCzytnik: Kindle 3 Wi-Fi
Post Re: Nowy Firmware 3.1 (Early Preview)
mihu napisał(a):
Koniol napisał(a):
U mnie jest problem na nowym sofcie - po uspaniu nie zawsze da się Kindla obudzić. Przesuniecie suwaka powoduje tylko zaświecenie kontrolki, ale ekran dalej pokazuje wygaszacz, trzeba go uspać jeszcze raz i wtedy dopiero wybudzenie działa.


Zamiast "uspać" proponuję go "uśpić" i może wtedy problemy ustąpią...



"uspać" ot, naleciałość gwarowa, tak już jest ze po 30 latach używania jakiegoś słówka nie widzimy w tym błędu. Ideałem nie jestem i nie będę za takiego uchodzić. Czujesz się lepszy wytykając takie błędy na forum? EOT z mojej strony.


25 lut 2011 19:35:29
Zobacz profil
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007 19:38:54
Posty: 3266
Lokalizacja: Kraków
eCzytnik: eClicto, iPad, K3 WiFi, K4
Post Re: Nowy Firmware 3.1 (Early Preview)
SirYaro napisał(a):
Czy naprawde żadna osoba ktora wgrała 3.1 nie moze powiedziec czy polskie tłumaczenie działa na niej czy nie ?

Nie wiem, jak jest przy aktualizacji z 3.0.3/3.0.4, ale na czystym 3.1 (tzn. bez tłumaczenia) raczej na razie nie będzie działać -> patrz post Sir Alexa.

_________________
Cytuj:
Muad'Dib uczył się prędko, ponieważ najpierw przeszedł szkolenie jak się uczyć. A najpierwszą ze wszystkich otrzymał lekcję podstawowej wiary, że może się nauczyć. Szokuje odkrycie, jak wielu ludzi nie wierzy, że mogą się nauczyć, a o ile więcej uważa, że nauka jest trudna.


25 lut 2011 21:56:58
Zobacz profil WWW
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2011 14:31:30
Posty: 9
eCzytnik: Kindle keyboard, GalaxyTab
Post Re: Nowy Firmware 3.1 (Early Preview)
Mori napisał(a):
SirYaro napisał(a):
Czy naprawde żadna osoba ktora wgrała 3.1 nie moze powiedziec czy polskie tłumaczenie działa na niej czy nie ?

Nie wiem, jak jest przy aktualizacji z 3.0.3/3.0.4, ale na czystym 3.1 (tzn. bez tłumaczenia) raczej na razie nie będzie działać -> patrz post Sir Alexa.

Dziekuje Ci bardzo.
U mnie o dziwo po przypadkowym wgraniu update'u wersja sie nie zmienila... wciaz jest 3.0.2....


01 mar 2011 16:07:25
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron