Teraz jest 20 kwi 2024 6:57:18




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Czas ładowania 
Autor Wiadomość
Użytkownik

Dołączył(a): 03 sty 2012 18:21:01
Posty: 72
eCzytnik: 4 Kundelek w wersji Klasycznej
Post Re: długość ładowania
@kris68 nie przesadzaj ;) nie trzeba zawsze mieć najnowszego sprzętu, czytnik ebookow ma jedno zastosowanie i są ludzie co używają jeszcze pierwszych generacji czytników, np. w przypadku smartfona jest inaczej bo nowsze modele są po prostu lepsze, a czytnik to czytnik nie zmienia się go co roku.

_________________
http://www.TickerFactory.com/counter/wsR0IsY/
Obrazek


22 sty 2012 17:01:45
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2011 0:39:56
Posty: 229
eCzytnik: Kindle 3, 3G WiFi
Post Re: długość ładowania
szymmon nie przesadzam - taka po prostu jest prawda- za 2-3 lata pojawi sie czytnik na ktorym bedziesz mogl robic duzo wiecej - moze ty nie - ale inni na pewno zmienia.


23 sty 2012 18:33:41
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 03 sty 2012 18:21:01
Posty: 72
eCzytnik: 4 Kundelek w wersji Klasycznej
Post Re: długość ładowania
Ja nie potrzebuję czytnika o funkcjonalności tabletu, gdyby mnie było stać na porządny tablet to może bym go kupił, ale nie stać mnie, a jako że lubię czytać to kupiłem czytnik, bo to co na tablecie to zrobię na desktopie.

Nowy czytnik musiałby mieć taką rzecz która sprawiłaby że kindelek wyglądałby przy nim żałośnie, ale ta funkcjonalność MUSIAŁABY się przekładać na użytkowanie codzienne, bo ani kolor, ani odtwarzanie filmów(choć właściwie czemu nie ;) ) nie jest na czytniku potrzebne, bo to tylko tekst.

2lata temu kupiłem fajny odtwarzacz muzyczny, wgrałem na niego alternatywny firmware o nazwie rockbox, który rozszerzył jego możliwości muzyczne, i można na nim zagrać w DOOM-a 8), sprzęcik ten ma swoje lata ale sprawdza się wyśmienicie w swojej dziedzinie dlatego go nie zmieniam mimo że wyszły już odtwarzacze z androidem, o bardzo małych gabarytach(np. cowon e2) lub o superMEGAhiperEKSTRAsuperDUPER ekranie o tak głębokiej czerni że czarna dziura się zawstydzi.
I mimo to że playerek waży 2razy więcej od kindelka i jest 2razy grubszy od niego, to i tak go nie zmienię bo ani gabaryty, wygląd, waga nie sprawiają ze potrzebuję go wymienić bo po prostu spełnia swoje zadanie.
Nie jestem ani audiofilem by zmieniać playera i uwielbiam nowe technologie, ale nie aż tak bardzo by kupować wszystko co nowe bo nie oto chodzi(a jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze :D )

I tyle w temacie, ja może nie zmienię(chyba że naprawdę pojawi się coś co spowoduje że kindle 4classic będzie śmiesznie przy nim wyglądać), ale wiele osób na pewno i to ich prawo i wybór, żyjemy w wolnym świecie i to jest bardzo dobre.



Nawet możliwość złożenia czytnika niczym książki mnie nie przekona :)

_________________
http://www.TickerFactory.com/counter/wsR0IsY/
Obrazek


24 sty 2012 0:17:14
Zobacz profil
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 gru 2011 0:39:56
Posty: 229
eCzytnik: Kindle 3, 3G WiFi
Post Re: długość ładowania
szymmon ale to nie bylo skierowane osobiscie do ciebie bo mnie tez za rok czy dwa sie nie usmiecha wymiana czytnika bo i po co - sprawdza sie doskonale . Ale na pewno znajda sie takie osoby ktore jak tylko zobacza nowosc - czytnik na androidzie plus duzo gadzetow ( wiem ze sa czytniki z androidem ) - a ich stac - to go zmienia. A ja chcialbym zeby Kindle 3 bylo jak najdłużej rozwijane softowo i Amazon o nim nie zapomnial.

A ze artykul dotyczy ladowania - wczoraj mialem pol ikonki baterii - i moze niepotrzebnie ale tak chcialem. Podlaczylem go pod ladowanie i od polowy do fulla ladował troszke ponad godzine.


24 sty 2012 10:44:49
Zobacz profil
Użytkownik

Dołączył(a): 03 sty 2012 18:21:01
Posty: 72
eCzytnik: 4 Kundelek w wersji Klasycznej
Post Re: długość ładowania
Co do wersji classic i indeksowania to nie pożera aż tak bardzo baterii, wczoraj wrzuciłem 20książek większość ma około 500, ale jest też kilka co mają 1000-2000, wczoraj wrzuciłem i nie zauważyłem by choć trochę indeksowanie pożarło baterii, a szybkość działania jest taka sama.

_________________
http://www.TickerFactory.com/counter/wsR0IsY/
Obrazek


24 sty 2012 14:34:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Skocz do:  
cron